Error, titwebx

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per a finalitats analítiques i tècniques, tractant dades necessàries per a l'elaboració de perfils basats en els teus hàbits de navegació. Pots obtenir més informació i configurar les teves preferències des de 'Configuració de cookies'.
Configuració de cookies

FUTBOL - AGENDA

Activitats

COMPETICIONS DE FUTBOL


15 | 01 | 2022    -    15 | 01 | 2022

9:00 INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 51         

SABADELLENCA, UE. "A"  -  CERCLE SABADELLES 1856 "B"            

CAMP DE FUTBOL MPAL. LA CREU          

 

9:00 ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 51

LA ROMANICA, C.F. "A"  -  CERCLE SABADELLES 1856 "C"              

CAMP DE FUTBOL IEM LA ROMÀNICA   

 

9:45 BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11      

CERCLE SABADELLES 1856 "A"  -  BADIA DEL VALLES, C.D. "A"     

CAMP DE FUTBOL CLUB CERCLE SABADELLÈS 1856 (1)   

 

10:30 BENJAMÍ CONSELL ESPORTIU      

CERCLE SABADELLES 1856 "C" - NAISE FOOTBALL CLUB 

CAMP DE FUTBOL CLUB CERCLE SABADELLÈS 1856 (1)   

 

10:45 PREBENJAMÍ CONSELL ESPORTIU GRUP B             

RIPOLLET - CERCLE SABADELLES 1856 "A"           

ZONA ESPORTIVA LA SINIA         

 

11:30 ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 53

CERCLE SABADELLES 1856 "B"  -  PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL "C"   

CAMP DE FUTBOL CLUB CERCLE SABADELLÈS 1856 (1)   

 

11:30 ALEVÍ CONSELL ESPORTIU             

CERCLE SABADELLES 1856 "D" - OAR GRÀCIA "Verd"     

CAMP DE FUTBOL CLUB CERCLE SABADELLÈS 1856 (1)   

 

11:30 PREBENJAMÍ CONSELL ESPORTIU GRUP A             

SANTA PERPÈTUA - CERCLE SABADELLES 1856 "B"           

MPL. PACO NAVARRO  

 

13:15 BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 30   

CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU "G"  -  CERCLE SABADELLES 1856 "B"        

CAMP DE FUTBOL ZEM CAN RULL (1)     

 

14:00 INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 6        

CERCLE SABADELLES 1856 "A"  -  MANRESA, C.E. "B"      

CAMP DE FUTBOL MPAL. OLÍMPIA

 

14:00 CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 7             

BASE MONTCADA CLUB FUTBOL "A"  -  CERCLE SABADELLES 1856 "A"   

CAMP DE FUTBOL MPAL. LA FERRERIA  

 

14:00 ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13

MANRESA, C.E. "E" - CERCLE SABADELLES 1856 "A"

ESTADI ZEM DEL CONGOST

 

16:00 JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41

CERCLE SABADELLES 1856 "B" - SAN CRISTOBAL, C.P. "C"

CAMP DE FUTBOL MPAL. OLÍMPIA

 

18:00 CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43

CERCLE SABADELLES 1856 "B" - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. "A"

CAMP DE FUTBOL MPAL. OLÍMPIA

 


<< Tornar




Patrocinadors Oficials



Segueix-nos
facebookyoutubelinkedininstagraminstagramFlickR
Compartir

Amb el suport de l’Ajuntament de Sabadell


Crta. Bellaterra km 5,10 · 08205 Sabadell
Barcelona · Apartat de Correus 3244
T. 93 721 51 54 · cercle1856@cerclesabadelles.cat
Nota Legal · Mapa web · Política de cookies . Política de xarxes socials . Web Anunzia
rfet.es fctennis.cat fcpadel.cat padelfederacion.es enjoc.com fcf.cat